top of page

O nas

Misja Kierunku Niebo

Witaj!


Przedstawiamy Ci projekt „Kierunek Niebo”. Powstał on z myślą o każdej kobiecie, która chce się rozwijać, korzystając z materiałów sprawdzonych i  bezpiecznych pod względem duchowym, moralnym, emocjonalnym i intelektualnym.

 

W obecnych czasach, w których zagrożenia duchowe, prezentowane często w atrakcyjnej formie, przeplatają się z treściami chrześcijańskimi, chcemy być dla każdej kobiety jasnym drogowskazem. Dlatego ten projekt jest realizowany we współpracy z Duszpasterstwem Kobiet przy Konferencji Episkopatu Polski. Pozwala to na formację we wspólnocie Kościoła pod opieką duszpasterzy.

averie-woodard-Av_NirIguEc-unsplash.jpg

Mamy nadzieję, że wchodząc na stronę tego projektu, znajdziesz materiały, które ubogacą Twoje życie i zapragniesz wraz z nami współtworzyć to dzieło. Do Twojej dyspozycji oddajemy przestrzeń do spotkań i prowadzenia twórczego dialogu - szczególnie cennego w czasie, kiedy potrzebujemy zweryfikowanych informacji. Wierzymy, że każdy człowiek, dbając o siebie, dba również o innych, zwłaszcza wtedy, kiedy nawiąże piękną relację z Bogiem.

Projekt powstał z inicjatywy osób zatroskanych o kobiety i przy współpracy Krajowej Rady  Duszpasterstwa Kobiet Konferencji Episkopatu Polski.

Jesteśmy pierwszą w Polsce platformą online dla kobiet, która działa przy współpracy Krajowej Rady Duszpasterstwa Kobiet Konferencji Episkopatu Polski. Każda z Was znajdzie tutaj materiały formacyjne, ubogacające wasze życie intelektualne, emocjonalne i duchowe. Oddajemy do waszej dyspozycji przestrzeń do spotkań i prowadzenia twórczego dialogu, który jest szczególnie cenny w tym trudnym dla nas czasie. Wierzymy, że każdy człowiek - dbając o siebie dba również o innych - szczególnie wtedy, kiedy nawiąże piękną relację z Bogiem.

podpis.png

Weź udział w wydarzeniach dla kobiet, które organizujemy!

bottom of page