top of page

Prelegenci

Nasze wydarzenia to doskonała okazja, aby poznać najlepszych prelegentów, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomogą wzbogacić Twoje życie duchowe, emocjonalne i intelektualne. Zachęcamy do zapoznania się z opisami naszych prelegentów, aby lepiej ich poznać. Nie przegap okazji, aby poszerzyć swoje horyzonty i poznać inspirujących ludzi!
Irena Neumueler

Maria Miduch

dr Maria Miduch, specjalista z zakresu teologii biblijnej. Autorka książek o tematyce biblijnej min:
Biografia Ducha Świętego, Kobiety które kochał Bóg, Apokalipsa-Księga Miłosierdzia, Wolność jest w
Niej. Prowadzi liczne warsztaty i rekolekcje. Wykładowca akademicki, dyrektor Salezjańskiego
Instytutu Teologicznego w Krakowie.

Irena Neumueler

o. Paweł Drobot CSsR

Redemptorysta, misjonarz, rekolekcjonista, kierownik duchowy, doktor teologii. Jego pasją jest ewangelizacja. Duszpasterz spotkań dla kobiet „Dzielne Niewiasty” oraz diecezjalny duszpasterz kobiet Archidiecezji Warszawskiej. Przewodniczący sekretariatu współpracy w misji Warszawskiej Prowincji Redemptorystów i odpowiedzialny za program formacji uczniów - misjonarzy dla osób świeckich „Razem w misji”. Autor książek „Jak zadbać o swoją wiarę”, „Rozeznanie i wybór woli Bożej”, „Charyzmaty i walka duchowa”. Od 2023 roku rektor kościoła św. Benona w Warszawie.

Irena Neumueler

Magdalena Guziak-Nowak

Z miłości żona Marcina oraz mama Karolci, Klarci, Rózi i Stefci. Z pasji dziennikarka i pro-liferka. Zawodowo dyrektor ds. edukacji w Polskim Stowarzyszeniu Obrońców Życia Człowieka, gdzie zajmuje się pozytywną edukacją pro-life, pokazującą piękno dziecka w łonie mamy. Autorka kilku książek m.in. "Dzieci z serca" o rodzicielstwie adopcyjnym i zastępczym oraz współautorka serii szkolnych podręczników do wychowania do życia w rodzinie. Fanka edukacji domowej. Doradczyni życia rodzinnego, wraz z mężem uczy metod rozpoznawania płodności. Lubi spacerować, czytać, gotować, piec bezy i spędzać czas z rodziną.

Irena Neumueler

Agata Rusak

Psycholog, psychoterapeuta, szkoleniowiec i superwizor opierający swoją pracę na chrześcijańskim rozumieniu człowieka. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Ważne jest dla niej doświadczenie życiowe i serce coraz pojemniejsze na ludzkie cierpienia. Pasjonatka przyrody i sztuki. Więcej na stronie - www.agatarusak.com

Irena Neumueler

br. Piotr Kwiatek OFMCap

Brat Piotr Kwiatek – kapucyn, doktor psychologii. Wykłada psychologię komunikacji w Wyższym Seminarium Duchownym Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie oraz interwencje pozytywne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS – studia rekomendowane przez założyciela nurtu psychologii pozytywnej, prof. Martina E. P. Seligmana. Autor książek: „Kochaj Boga i nie bój się być szczęśliwym”, „Ucieszyć się życiem. Cztery okna wdzięczności”, „W świetle cienia. Trudności w drodze do szczęścia”, „Sztuka życia bez narzekania”.

Irena Neumueler

Magdalena Delipacy

Magdalena Delipacy, prywatnie żona i mama, zawodowo psycholog i terapeuta w procesie certyfikacji. Pracuje w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach (ang. Solutions Focused Brief Therapy). Jej miejscem pracy jest SENTIO Gabinet pomocy psychologicznej i terapii, który stworzyła i stale rozwija. Jest autorką projektu #JakaTy, w którym wspiera Kobiety na drodze ich rozwoju oraz w przeżywanych trudnościach. W ramach projektu organizuje grupy rozwojowe dla Kobiet. Współkoordynuje pracę Ośrodka Inspiracji Skrzydła, który działa w ramach Stowarzyszenia Wesoła54. Współpracuje z Radiem em Kielce, w którym realizuje autorską audycję 100% dla Rodziny! Prowadzi warsztaty, szkolenia, organizuje rekolekcje. Realizuje projekty związane z profilaktyką zdrowia psychicznego. Stale planuje rodzinne wyprawy i praktykuje wdzięczność. Najważniejsze zaangażowanie – drugi człowiek i towarzyszenie mu w procesie zmiany.

Irena Neumueler

Irena Neumueler

Irena Neumueler, z wykształcenia jest teologiem i nauczycielem. Ma doświadczenie wykładowcy, doradcy chrześcijańskiego, trenera rozwoju osobistego. Ukończyła studia doktoranckie na UKSW na Wydziale Teologii Apostolstwa. Od 15 lat z zamiłowaniem i pasją towarzyszy kobietom, aby pomóc im przebudzić się do pełnego, szczęśliwego życia. Inspiruje kobiety do odkrycia swojej wartości i godności, tożsamości i misji. W tym celu prowadzi rekolekcje, wykłady z obszaru duchowości, warsztaty rozwojowe, sesje biblijne.

Irena Neumueler

o. Maciej Biskup OP

Ur. 1972, dominikanin, wyświęcony w 1998 roku. Po studiach doktoranckich z teologii dogmatyczno-fundamentalnej na UAM. Był m.in. magistrem braci nowicjuszy i studentów, redaktorem naczelnym oficyny „W drodze” oraz przeorem i proboszczem w Szczecinie. Obecnie jest przeorem klasztoru na Zielonej w Łodzi i pracuje w Dominikańskim Ośrodku Kaznodziejskim. Opiekun duszpasterstwa kobiet „OlaBoga”. Zaangażowany w dialog ekumeniczny i dialog z judaizmem, wchodząc w skład Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów. Publikował na łamach m.in. „W drodze”, „Więzi”, „Tygodnika Powszechnego”, „Listu” i „Biblii”. Autor książek „Zaskoczony wiarą. Między Jerychem a Jerozolimą”, „Ocalić w sercu”, „Nieostatnie kuszenie. Jak przetrwać noc Kościoła”, „Rozmowy ostatniej Godziny. Dramat Boga i człowieka w sześciu odsłonach”.

Irena Neumueler

s. Maria Grażul CMW

Córka Maryi Wspomożycielki (S. Salezjanka). Z wykształcenia matematyk oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego. Absolwentka Studium Małżeństwa i Rodziny. Pracuje w Duszpasterstwie Rodzin i Duszpasterstwie Kobiet: prowadzi spotkania, konferencje, dni skupienia. Współorganizowała cztery edycje kursu Alpha dla małżeństw. Jej pasją jest taniec. Od 9 lat prowadzi autorskie warsztaty formacyjno – taneczne dla kobiet łączące tematy dotyczące duchowości kobiety z warsztatami tańca i pracą z ciałem. Prowadzi także warsztaty taneczne dla młodzieży i małżeństw.

Irena Neumueler

Małgorzata Rybak

Autorka książek, artykułów i pomocy wspierających bycie blisko siebie i drugiego. Ukończyła Szkołę Trenerów i Szkołę Coachów Akademii SET oraz szkołę Need-Based Coachingu, opartego o Porozumienie Bez Przemocy i System Wewnętrznej Rodziny. Prowadzi sesje coachingowe i autorskie warsztaty dla kobiet. Można ją znaleźć na stronie malgorzata-anna.rybak.pl. Prywatnie - żona Andrzeja od 2002 roku i mama trójki dzieci, których wyjątkowość z pasją odkrywa. Kocha kawę, ładne zeszyty i przybory do pisania w każdej ilości.

Irena Neumueler

Michał Borkowski

Michał Borkowski, mąż i ojciec. Psycholog, autor bloga bycojcem.pl oraz książek dotyczących ojcostwa i rozwoju: "Jesteś zwycięzcą", "Cała naprzód" i "Alfabet mamy i taty".

Irena Neumueler

Magdalena Kleczyńska

Magdalena Kleczyńska - żona Darka, mama Emilki, Stasia i Karolinki. Doradca rodzinny, nauczycielka metody Rötzera, autorka książki „Obdarowani sobą, sztuka budowania więzi”. Współtwórczyni warsztatów dla młodzieży "Licencja na miłość". Promotorka Ruchu Czystych Serc i Ruchu Czystych Serc Małżeństw. Z wykształcenia biotechnolog i pedagog. Największa pasja- pomoc innym w tworzeniu trwałych i szczęściodajnych więzi. Temat, o którym może mówić godzinami- miłość intymna.

Irena Neumueler

s. Anna Maria Pudełko AP

Siostra Apostolinka, psychopedagog powołania. Towarzyszy młodzieży i osobom konsekrowanym w ich procesach decyzyjnych, odpowiadania na dar powołania czy też przeżywania kryzysu w powołaniu. Prowadzi rekolekcje, wykłady, szkolenia, warsztaty wspierające integralny rozwój osoby w jej dojrzałości ludzkiej i duchowej, aby każdy mógł żyć pełnią życia ofiarowaną mu przez Boga. Towarzyszy także kobietom w odkrywaniu ich kobiecej tożsamości i piękna otrzymanego od Boga. Autorka pozycji: "Maryja wie lepiej", "Kobieta w pełni szczęśliwa", "Droga Krzyżowa dla poszukujących". Współautorka: "Różaniec dla dwojga", "Wielki Foch. O (nie)dojrzałości kobiet". Publikuje w Edycji św. Pawła.

Chcesz zostać prelegentem?

bottom of page